09
Lip

Truskawka 2017

Drodzy Plantatorzy !
Sezon truskawki 2017  został zakończony. Z pewnością można zaliczyć go do udanych.
Mimo sporych szkód wyrządzonych przez mróz wczesną wiosną, rok ten charakteryzował się wysoką opłacalnością plonów. Średnia cena zapłacona przez nas za truskawkę w skupie wynosiła ponad 4,75 zł/netto, co daje cenę brutto w wysokości 5,10 zł (b/sz kl. 1 + premium ).
Pragniemy podziękować za zaufanie nam oraz obiecujemy, że państwa nie zawiedziemy.
Ponadto zachęcamy wszystkich do zastosowania specjalnego Programu Ochrony Truskawki realizowanego przez nas we współpracy z firmą REAL SA. ( Informujemy że jako jedyni w rejonie świadczymy tak rozszerzony zakres usług)
Plantatorzy stosujący się do określonych zasad programu po przejściu testów jakości otrzymują cenę wyższą od podstawowej o 0,25 zł.
Dziękujemy Państwu za owocny czerwiec natomiast wraz z początkiem lipca rozpoczynamy skup porzeczki czerwonej i czarnej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce SKUPY gdzie znajdą państwo aktualizowane na bieżąco ceny i informacje prosto ze skupu.

Więcej...

29
Mar

Nowa strona internetowa!

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z Naszą nową stroną internetową gdzie będzie można znaleźć informacje o działaniu firmy, ofertę sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz dane dotyczące nieruchomości na osiedlu Pogodna w Łosicach.

Więcej...