Witamy,

Działalność deweloperską rozpoczęliśmy w 2010 roku, jednak nasze doświadczenie w branży budowlanej sięga ponad 20 lat.

W tym czasie zaopatrzyliśmy w materiały budowlane "Od fundamentu aż po dach" wiele domów jednorodzinnych jak i dużych inwestycji takich jak Galeria Łosicka czy SPZOZ Łosice. W tym co robimy cechuje nas indywidualne podejście do klienta i rzetelność. Wyznajemy zasadę, iż najlepszą reklamą jest satysfakcja naszych klientów. 

Naszą misją jest budowa mieszkań z troską o najdrobniejszy szczegół. Ponad wszystko stawiamy sobie funkcjonalność oraz jakość wykonania oferowanych przez nas budynków. Własna hurtownia materiałów budowlanych zapewnia nam dostęp do produktów z najwyższej półki, przez co nasze domy mogą być budowane według najwyższych standardów. Lata obecności na rynku budowlanym pozwoliły nam również starannie wybierać najlepszych wykonawców do naszych inwestycji.

Aktualnie realizujemy nasz własny projekt - Osiedle Pogodna. Dotąd powstały III etapy przedsięwzięcia - 26 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W marcu 2017 roku rozpoczęliśmy IV etap, w którym dostępnych będzie następne 10 domów.

Jesteśmy zainteresowani pozyskiwaniem atrakcyjnych gruntów z myślą o następnych inwestycjach. W związku z tym wszystkich zainteresowanych sprzedażą działek budowlanych prosimy o kontakt pod tel. 602 621 879

 

Pogodna #1

Osiedle Pogodna #1

Więcej informacji

Pogodna #2

Osiedle Pogodna #2

Więcej informacji

Pogodna #3

Osiedle Pogodna #3

Więcej informacji

Pogodna #4

Osiedle Pogodna #4

Więcej informacji